Ijtimoiy tarmoqlar:
Hududiy bo'limlar
Qoraqalpog'iston Respublikasi Ma'naviyat va marifat bo'limi
Контакты
Телефон:  (0-361) 222-89-62, 222-89-61
Факс:  (0-361) 222-89-56
E-mail: qqr_manaviyat@manaviyat.uz
Andijon viloyati Ma'naviyat va ma'rifat bo'limi
Контакты
Телефон: (0-374) 223-25-82
Факс: (0-374) 223-25-95
E-mail: andijon@manaviyat.uz
Buxoro viloyati Ma'naviyat va ma'rifat bo'limi
Контакты
Телефон: (0-365) 223-95-86
Факс: (0-365) 223-95-86
E-mail: buxoro@manaviyat.uz
Farg’ona viloyati Ma'naviyat va ma'rifat bo'limi
Контакты
Телефон: (0-373) 244-06-30, 244-15-95
Факс: (0-373) 244-06-30
E-mail: farg'ona@manaviyat.uz
Qashqadaryo viloyati Ma'naviyat va ma'rifat bo'limi
Контакты
Телефон: (0-375) 221-05-50
Факс: (0-375) 221-05-50
E-mail: qashqadaryo@manaviyat.uz
Navoiy viloyati Ma'naviyat va ma'rifat bo'limi
Контакты
Телефон: (0-436) 223-96-26
Факс: (0-436) 223-61-40
E-mail: navoiy@manaviyat.uz
Namangan viloyati Ma'naviyat va ma'rifat bo'limi
Контакты
Телефон: (0-369) 227-23-32, 227-13-75
Факс: (0-369) 227-13-75
E-mail: namangan@manaviyat.uz
Samarqand viloyati Ma'naviyat va ma'rifat bo'limi
Контакты
Телефон: (0-366) 231-12-18, 231-12-75
Факс:
E-mail: samarqand@manaviyat.uz
Sirdaryo viloyati Ma'naviyat va ma'rifat bo'limi
Контакты
Телефон: (0-367) 225-34-04
Факс: (0-367) 225-34-04
E-mail: sirdaryo@manaviyat.uz
Surxondaryo viloyati Ma'naviyat va ma'rifat bo'limi
Контакты
Телефон: Telefon: (0-376) 221-70-12
Факс: (0-376) 224-13-47
E-mail: surxondaryo@manaviyat.uz
Jizzax viloyati Ma'naviyat va ma'rifat bo'limi
Контакты
Телефон: (0-372) 226-58-12
Факс: (0-372) 226-58-16
E-mail: jizzax@manaviyat.uz
Xorazm viloyati Ma'naviyat va ma'rifat bo'limi 
Контакты
Телефон: (0-362) 223-06-73, 223-08-46
Факс: (0-362) 223-03-83
E-mail: xorazm@manaviyat.uz
Toshkent shahri Ma'naviyat va ma'rifat bo'limi
Контакты
Телефон: (0-371) 233-27-67
Факс: (0-371) 233-45-48
E-mail: toshkent@manaviyat.uz
Toshkent viloyati Ma'naviyat va ma'rifat bo'limi
Контакты
Телефон: (0-371) 264-99-28
Факс: (0-371) 264-99-28
E-mail: toshvil@manaviyat.uz